Recenze knihy Léčebný kód

V roce 2011 vydal Dr. Alexander Loyd společně s dalším doktorem Benem Johnsonem knihu s názvem Léčebný kód. Předem musím z vlastní zkušenosti napsat, že jsem kód zkoušel na sobě a skutečně pomáhá. Je to opravdu geniálně jednoduché, zvládne to každý sám. Ke cvičení nepotřebujete nic jiného, pouze doporučuji přečíst si tuto knihu a pak můžete ihned začít.

Léčebný kód – Loyd Alexander, Johnson Ben lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

O čem kniha je

Dr. Loyd měl nemocnou ženu, která trpěla depresemi a po 12 letech hledání, studování knih, psychologie, traumat a všeho možného při jednom letu po USA na školení mu volala opět jeho zoufalá manželka, že má těžkou depresi a on jí nemohl nijak pomoci, neboť byl zrovna v letadle. Jediné co mohl dělat, bylo modlení se. V této těžké chvíli mu Bůh vložil do hlavy jakési kódy, které si ihned začal zapisovat do sešitu a později je naučil používat svou ženu, která se díky nim vyléčila. Což předtím nedokázal žádný dostupný lék ani metoda, údajně jeho žena celých 12 let studovala všemožnou literaturu a vyzkoušela všechno možné, aby se udravila. Toto se stalo někdy v roce 2001. Jelikož byl Alexander Loyd doktorem a měl velmi úspěšnou soukromou ordinaci, kde ho denně navštěvovalo mnoho lidí, kteří měli nejrůznější nemoci, začal Léčebný kód učit také své pacienty. Díky ohlasu a častým zázračným vyléčením díky těmto kódům se začal naplno věnovat výzkumu Léčebných kódů a jejich ověřování v praxi. Během několikaletému výzkumu dokázal nasbírat dostatek důkazů o tom, že Léčebný kód skutečně funguje a vydal o tom tuto knihu, se kterou mu pomáhal další doktor Ben, který se sám díky kódům vyléčil z nemoci, na kterou umírá 80% pacientů. Společně vytvořili společnost, která si klade za cíl rozšířit kódy do celého světa.

Jak to funguje

Léčebné kódy fungují na principu odstranění negativních destruktivních buněčných vzpomínek, které se ukládají do celého těla v momentě, kdy dojde k přetečení jakéhosi stresového barelu a člověk se s ním nedokáže vypořádat. Vše je v knize podloženo důkazy včetně nemocničních testů na vyšetření stresu a teorií o tom, že všechno na světě tvoří energie a metoda funguje na základech kvantové fyziky. Cvičení trvá 6 minut a doporučuje se cvičit 2x až 3x denně v závislosti na tom, co chcete vyléčit. Na některé problémy postačí jedno cvičení, na ty závažné onemocnění trvá léčba i půl roku.

V poslední kapitole knihy najdete také kód na odstranění situačního stresu během 10 vteřin. Stres je v dnešní době všude kolem nás a pro mnoho lidí to začíná již zazvoněním budíku a nástupem do práce.

v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)