5 tipů na dárek pro běžce

Co koupit pod stromeček ? Pár tipů na vánoční dárky v roce 2014 pro běžce od nejdražších po ty nejlevnější.

1. Sportovní hodinky Garmin Forerunner

orientační cena 7000 Kč

Hodinky pro běžce s GPS mohu doporučit např. od výrobce Garmin. Velice si chválím model Forerunner 410. Levnější variantou je model Garmin Forerunner 210, který vyhrál v bežeckém časopise Běhej.com srovnání s konkurencí.

2. iPod Shuffle

orientační cena 1300 Kč

MP3 přehrávač při běhu používá snad každý běžec. Při výběru vhodného přístroje bude asi nejdůležitější hmotnost přehrávače a výdrž baterie. Ideální variantou je iPod Shuffle s výdrží až 15 hodin a hmotností pouhých 12,5 g. Na výběr je mnoho barevných verzí.

3. Předplatné časopisu Běhej.com

orientační cena 630 Kč

Časopis Běhej.com vychází 7x do roka a pro běžecké fanatiky je nezbytnou součástí stejně jako stránky psané běžci Běhej.com, ze kterých časopis čerpá. V časopise lze najít spoustu dalších informací.

4. Kniha o běhání

orientační cena 300 Kč

Na výběr je mnoho běžeckých bestsellerů např. Běhání s Keňany, což je volné pokračování knihy Zrozeni k běhu (Born tu run).

5. Ponožky

orientační cena 150 Kč

Tradiční ponožky pod stromečkem nesmí chybět že ? Při výběrů doporučuji navštívit sportovní obchod a vybírat z běžeckých ponožek.

DALŠÍ TIPY

Pokud jste nevybrali, jako BONUSY k tipům přidávám ještě kloubní výživu, např. Cemio KAMZÍK za cca 380 Kč, Mladý Ječmen Green Barley (takovej BIO joňták) cca 800 Kč nebo další zdraví prospěšná potravina Chlorella (vitamíny, minerály atd).