Můj tréninkový deník 2013

Abych se mohl neustále zlepšovat,tak si zde povedu tréninkový deník. Je třeba neustále přidávat objemy. Mojí hlavní sportovní činností je běh, ale v teplých měsících k tomu přidávám jízdu na kole a inline bruslích. Přes zimu se snažím nabrat sílu, takže pravidelně posiluji, chodím na TRX, hraju hokej a začal jsem plavat.

Vše ukládám přes GPS hodinky a server http://connect.garmin.com. Začal jsem s pravidelným během v březnu 2011 (již 2 roky a 9 měsíců). Ze začátku to byl spíše boj než cvičení a pravidelnost byla hodně závislá na počasí. Odradil mě i déšť nebo nižší teploty. Přes zimu jsem byl často nachlazený, termoregulační systém a metabolismus si teprve začínal zvykat. Původně jsem začal běhat kvůli snížení hmotnosti, teď mám 80 kg (o 22kg méně než před 3 lety). Nyní je mojí motivací se neustále zlepšovat a přál bych si v budoucnu vyhrát nějaký pohár na závodech, th. umístění na bedně.

kolo: 335km, 16 hodin, 15 aktivit
a k tomu inline(bez hodinek odhadem 10x), hokej asi 13 zápasů, fitko, posilování, plavání, strečink