2.TÝDEN –
3.TÝDEN –
4.TÝDEN –

1.TÝDEN

V neděli bude JBP – hodinovka ve Zlivi na den otců. Docela mě to začíná lákat, akorát že vůbec nemám běžeckou formu. Hodinovka na dráze je specifický závod o hlavě, jak moc se člověk donutí týrat, i když to nedává žádný smysl a běžím prakticky pořád na místě.

2.TÝDEN

Běh bez hodinek Holubov 19.6.2024 – 18.místo čas 24:11 (rozdíl 20.9 vteřin)

Ve středu se konala pohárová tipovačka v Holubově v rámci olympijských běhů po celém Česku. Účast 122 dospělých a 17 dětí. Výsledky neodpovídají časům v cíli, to bych jinak skončil na krásném druhém místě za Jirkou Nevoralem a před třetím Honzou Gregorem 🙂 Skončil jsem na 18. místě s časem 24:11 (4:02/km). Chtěl jsem běžet čas 23:50 (3:58/km).

Rozběhnul jsem to hodně dobře, na Dívčím Kameni v půlce trati jsem si pořád věřil na ten čas, že by to mohlo klapnout. Jirka běžel první a vzdaloval se mi, naštěstí mě doběhnul Honza a hodně mi pomohl, držel jsem se s ním až do cíle. Nakonec mi chybělo jen 21 vteřin, možná kdyby nebylo +30°C vedro, tak bych ten čas zvládnul, docela jsem to trefil.

Byla to fajn akce, spousta známých a toho jídla a pití od Míry, díky moc. Pokecali jsme a Honza odprezentoval další pohárový závod 3 Kings 13. července v Haidmuhle.