Tréninky a závody 1.8.2022-28.8.2022

1.TÝDEN – 5x běh 59 km, 1x SUP, 1x posilování, 1x turistika
2.TÝDEN – 6x běh 60 km, 1x turistika, 2x posilování
3.TÝDEN – 5x běh 65 km, 2x posilování
4.TÝDEN – 4x běh 42 km, 1x eliptical, 1x posilování

1.TÝDEN

Jak jsem psal už minule, můj trénink má dva hlavní cíle. První cíl je „23rd Mountain Running World Cup – Krkonošský Half-Marathon in Giant Mountains“ 7.srpna a druhý je Lipenský půlmaraton 21.srpna. 

po 1.8. VOLNO
út 2.8. posilování 13 min. + R2km, R, ABC, 6×100, rychl. intervaly 6×400 P2 + 6×300 P1,5, V3.5 km
st 3.8. SUP 22 min. + klus 6 km 5:51/km
čt 4.8. Kleť 8.5km (+392m) 6:54/km
pá 5.8. klus 7 km 5:53/km + 5×100
so 6.8. VOLNO, začátek 4 denní dovolené v Peci pod Sněžkou – Krkonoše
ne 7.8. R2km, 4×100, závod Janské Lázně 22 km (+1194m) 5:38/km, V1km

Krkonošský půlmaraton 7.8.2022 – 37.místo

V práci jsem dostal možnost ubytování v apartmánech v Peci pod Sněžkou na několik dní, tak jsem toho využil v termínu, kdy se konalo v Krkonoších MČR a MČR veteránů v dlouhém horském běhu. Taková kratší rodinná dovolená. Na tenhle závod jsem uviděl poprvé propagační materály při Běhu na Kohout v červnu a moc mě to lákalo. Letos jsem běžel i MČR v silničním půlmaratonu a teď mám odběhnut i ten horský.

Startovalo se v 9 ráno, počasí bylo přes 20°C, docela v pohodě. Účast 93 lidí. První kilometry vedly do sjezdovky na Černou horu, masakr.

Pak se to naštěstí trochu srovnalo a začal jsem si to užívat. Následoval seběh dolu a pak návrat zpátky na Černou Horu z jiné strany a pak znovu dlouhý seběh po sjezdovce a lesních cestách, na závěr ještě minikopeček a cíl na kolonádě v Janských Lázních.

Fotografie

Video ze závodu

V cíli z toho bylo celkově 37. místo a 5.místo v kategorii MČR veteránů, chybělo mi na medaili něco kolem 2,5 minuty. Trochu bylo asi znát, že mám o 4 kila vyšší váhu, než mám dlouhodobý průměr. Byl to perfektní trénink na Lipenský půlmaraton za 14 dní. Dobrý bylo, že jsem v tom zpátečním dlouhém seběhu z Černé Hory ztratil jen jedno místo, úplně až dole mě předběhnul David Kellner (podle výsledku, jinak neznám) a ještě mi pak stihnul nadělit 16 vteřin. Ještě před půlkou závodu si vzpomínám na běžce se jménem Wolfgang Tillmann (podle výsledků doběhnul o 2 místa přede mnou) a hodně jsem se míjel s běžcem Vladislav Dufka (ten doběhnul za mnou), s těma dvěma jsem sbíhal ten první sešup a dokázal jsem držet jejich tempo, to mě hodně pomohlo psychicky. Pak mě předběhla Tereza Kubíčková s číslem 57 (doběhla o 5 míst přede mnou) a další běžci se tam motali kolem, to už nevím jména.

Celkem 5x běh 59 km, 1x SUP, 1x posilování, 1x turistika
Celkem 8,5 hod.aktivit

2.TÝDEN

Využil jsem dlouhé cesty autem k poslechu audioknihy Wim Hof: Ledový muž a musím říct, že je to hodně zajímavý, hlavně pro běžce amatéry, jako jsem já. Docela mě to chytlo a začal jsem s otužováním. Zatím jen studená sprcha, ale s blížící se zimou a s ní spojenou nejistou dodávkou zemního plynu asi bude třeba pořídit ledovou koupel a trénovat na dvoře hloubkový ponor 🙂 Takže sí píšu do deníčku, od 8.8.2022 se inspiruju WHM. Jinak termínovka je nabitá, rychlejší regenrace by se hodila už na středu GP KÚ, nejpozději na sobotu – Reuter Run.

po 8.8. klus 6 km 7:01/km + turistika 15 km na Sněžku Obřím dolem, dolu pak seběh přes Růžohorky (to už sám, rodinka jela lanovkou)
út 9.8. VOLNO
st 10.8. R2km, R, 4×100, závod 10 km 4:00/km, V1km

GP Kamenný Újezd desítka 10.8.2022

Vůbec se mi nechtělo tam jezdit, ale byl jsem pozván od Václava Klímy jako jeden z celkových vítězů GP za posledních 40 ročníků. Závod se konal ve středu od 18:00, pracovní den, já mám teda dovolenou celý týden. Nakonec jsem i běžel a docela to šlo, čekal jsem to mnohem horší, po tom nedělním masakru v horách. A také jsem čekal, že tam bude zase jen hrstka lidí a v pohodě si doběhnu pro umístění na bedně. Óó, jak jsem se šeredně mýlil. V mojí kategorii čtyřicátníků jsem doběhnul asi pátý, na výsledky jsem nečekal. Výsledné tempo 4:00/km je bída. V roce 2019 jsem tento závod vyhrál tempem 3:50/km za 38:25, proto říkám špatný. Počasí asi 25°C, slunečno, docela dobrý podmínky.

Tak špatný to s tím tempem zase nebylo, 3 kilometry jsem vydržel běžet srovnatelně s rokem 2019, to jsem měl na dohled Petra Macka (třetího v mojí kategorii) a bylo o co bojovat. Od 4. km se mi začal vzdalovat a ztratil jsem šanci na finanční odměny pro první tři běžce, tak jsem zvolnil do pohodlnějšího tempa, v sobotu nás čeká další závod, že. Kousek za mnou běžel Jerguš (také čtyřicátník), na otočce měl ztrátu jen asi 30 metrů s úsměvem na tváři a za ním byla dost mezera, tak jsem si říkal, že půjde brzo přede mně a jestli doběhnu pátý nebo čtvrtý v M40-49 je úplně buřt. No ještě jsem si pak malinko zrychlil v seběhu na 7.km, seběhy potřebuju trénovat při každé příležitosti, docela mě potěšil stav nohou, čekal jsem beton a ne, nebylo to tak špatný. Asi to otužování studenou vodou začíná fungovat :-). Po tom seběhu už jsem přešel do klusu. Jerguš mě předbíhal asi tak kolem 8,5 km, ani jsem se nepokoušel se ho držet. To už jsem pak běžel kolem 4:30/km na poslední patnáctistovce s nulovou motivací, za mnou nikdo a v hlavě jsem měl další sobotní etapu, tj. pošetřit síly v závěru.

Takže ve výsledku odběhnuto v únavě 7 km tempo a 3 km výklus, řekl bych, že to byl výborný trénink na masakrální Lipenský půlmaraton. V sobotu ještě doladím formu v Boršově. Výsledky nemám. Dostal jsem klasicky sklenici medu a ještě jsem si odvezl dýni.


čt 11.8. klus 9 km 5:41/km
pá 12.8. klus 7.5km 6:00/km …dnes váha 81 kg, zase jsem přibral, vypočtené BMI 22,4
so 13.8. R2km, 4×100, závod 12 km kros 4:13/km, V1km

Reuter Run Boršov nad Vltavou 13.8.2022 – 5.místo čas 50:38

Třetí závod v sedmi dnech ! Jsem trochu magor, trochu dost. Od rána jsem se ale cítil nečekaně výborně, uvařil jsem si k snídani předstartovní ovesnou kaši, k tomu Kávaloka brazilské espresso a namasíroval jsem si nohy Koňskou mastí CBD s chladivým účinkem. Start byl v 11 hodin, počasí cca 24°C slunečno. Trasu znám dokonale. Od startu se trhla skupina favoritů Pepa Havlíček, Michal Jarolím, Jarda Píšek a Martin Pekař. První čtyřka byla jasná.

Já to rozbíhal cca na 10. místě. Na druhém kilometru, tam u pomníku pilotů z druhé světové války, jsem raději předběhnul asi tři lidi před sebou, abych to mohl v tom „singl trailu“ v lese sbíhat svým tempem a nikdo mě nebrzdil. Dostal jsem se na 7.místo a přede mnou běžel na 6.místě Standa Fiala a před ním ještě jeden běžec na 5.místě, neznám jméno, myslím že fosforově zelené tílko měl, ale už si to nepamatuju. Rval jsem to nadoraz, abych se dotáhnul ke Standovi. V Zahorčicích jsem to po silnici valil dolu a šel jsem na 6.místo před Standu. Výběh do Jamného bývá dost peklo, ale já ho mám rád a předběhnul jsem v něm toho pátýho běžce, něco mi tam říkal, ale nevnímal jsem. Od pátého kilometru jsem běžel na pátém místě a přede mnou už nebyl nikdo, koho bych měl šanci dotáhnout. Vedoucí čtveřici jsem viděl v dálce. Snažil jsem se budovat si náskok a běželo se mi neskutečně dobře, cítil jsem silné nohy a dýchání taky v pohodě. Asi začíná fungovat WHM.

Věřil jsem si a technickou pasáž kolem řeky jsem proběhnul lehce. Krize přišla až na desátém kilometru, ale měl jsem pořád náskok a to mě dáválo sílu, ve výbězích jsem si vzpomněl na nedělní sjezdovku na Černé Hoře a hned mi kopeček přišel jako příjemná rovina :-). Z lesa jsem vybíhal už úplně vytuhlej a každou chvíli jsem se otáčel, kde jsou konkurenti. Zahlídnul jsem jen jednoho běžce, myslím že to byl někdo v červeném, ale měl jsem fakt luxusní náskok, poslední kopeček už v Boršově, to už jsem věřil, že páté místo udržím, seběh k mostu a za mostem jsem se opět otáčel a v půlce mostu najendou běží Peťa Mráz, modré triko, takže musel předběhnout červenýho a já byl na řadě. Peťa má vždy skvělé závěry, běhá stupňované tempo a já byl totálně v prdeli.

Od mostu do cíle už je to jen něco málo přes kilometr a navíc je tam ještě přebrodění řeky Vltavy 200 metrů před cílem. Před brodem jsem ještě držel nepatrný náskok, ale vůbec jsem si nevěřil, čekal jsem, že mě ve vodě Peťa Mráz předběhne nebo potom po výběhu z řeky, pokud bude hned za mnou, tak bych neměl šanci. Chtěl jsem zkusit řeku přeskákat bez lana o kus výše proti proudu, než je lano jištěné hasiči, jako běhá Zuzka Hejnová překážky, zvedat nohy a neplavat :-). Hladina vody byla asi vyšší, než jsou překážky a můj nápad nevyšel. Po skoku do řeky mi podjela noha a šel jsem držkou do vody. Pak jsem se radši chytil lana a ručkoval jsem, jinak to asi nešlo přejít. Náskok jsem udržel a dobíhal jsem do cíle šťastný, celkové páté místo a vítězství v mužích 40-49.

Výsledky

Za 200 Kč startovného je v ceně grilované kuře na ohni a pití, to je vždy výborný. Dal jsem si pivo. Dostal jsem další keramiku, někdy nafotím všechno pohromadě, pěkná sbírka. Po výklusu jsem si dal tradiční schlazení v řece. Bylo fajn zase potkat po dlouhé době známé tváře Romana Hommera a Martina Vondráška. Účast byla vysoká. Vyhrál Pepa Havlíček, myslím že v rekordu trati, neskutečných 45:00. A domácí běžec Jarda Píšek (celkově 4.) měl o dvě minuty lepší čas než já a nic narozdíl ode mě nedostal, to je nespravedlivý ty kategorie. Skvěle zaběhnul třetí Martin Pekař. Ještě jsem získal nějaké knowhow od Michala Jarolíma a Jardy Pudila. Parádní den.

Moje výsledky na Reuter Run:

2022: čas 50:38 5.místo
2021: čas 52:42 5.místo
2020: čas 51:21 9. místo
2019: čas 50:15 6. místo
2018: čas 50:34 6. místo
2017: čas 50:40 7. místo
2016: čas 50:50 5. místo
2015: neběžel jsem
2014: čas 55:35 14. místo

Myslím, že se dostávám zpátky do formy. Zaběhnul jsem jen o 23 vteřin pomalejší čas než v roce 2019, to jsem tenkrát měl nejlepší rok, no taky jsem tenkrát vážil o 4 kila méně, to by mohlo hrát taky roli, takže vlastně v poměru váha/výkon byl dnešní výkon absolutně TOP, musím se pochválit !

Fotky nemám, musím někde ukrást na sockách…nebo by mohl mít Tomáš Kysela ? Na trati jsem žádný fotografy neviděl, to v Krkonoších jich bylo asi patnáct, čekám nášup fotek.


Fotografie Reuter Run

ne 14.8. klus 7.5km 5:43/km

Celkem 6x běh 60km, 1x turistika, 2x posilování
Celkem 10,5 hod. aktivit

3.TÝDEN

Loni jsem na začátku září poprvé běžel Baroko půlmaraton v Plasích, to je krásný závod v přírodě, ale letos zkusím něco jiného, podobně dlouhého a také v přírodě – Běhej lesy na Olšině 10.září.

Moje plánované akce:
21.8.2022 Lipno 21km (+-700m)
3.9.2022 Birell Grand Prix Praha 10km silniční závod
10.9.2022 Olšina 20km (+-400m, noční závod)
28.9.2022 Řečický půlmaraton – JBP, silniční závod
Ještě mě láká 14.10. Třeboňský maraton, ale to asi neklapne.

po 15.8. VOLNO + posilování 14 min.
út 16.8. klus 12 km 5:23/km
st 17.8. Kleť 14 km (+527m) 6:20/km, nahoru fartlek, dolu tempově, docela kvalitní trénink
čt 18.8. klus 8 km 5:43/km …ode dneška jsem studenou sprchu prodloužil na 1 minutu, předtím cca 30-45s, začínal jsem na 15, dávám si každý den po běhu (někdy i ráno) cca 2-3min. teplou vodou a pak otočit naplno modrou barvu, fantastický (uvidíme v zimě, teď má voda cca 8-12°C ? nevím). Občas dám i pár kol dýchání, s mobilní aplikací WHM to je snadný, ale zatím spíše praktikuju metodu pití piva než to brániční dýchání, to mi dělá také dobře (akorát začínám pozorovat vedlejší účinky alkoholu, špíčky kolem pasu a to se mi nelíbí).
pá 19.8. posilování 11 min. + klus 7.5km …dneska jsem přidal do plánovaných akcí na 3.9. závod Runczech na 10km v Praze, původně jsem neplánoval, ale Kuba Malíků mi nabízel přeregistraci, tak jsem to vzal (už jsem běžel v roce 2014).
so 20.8. VOLNO
ne 21.8. R2km, R, 4×100, závod 21 km (+680m), V0.5km

Lipenský půlmaraton 21.8.2022 – 8.místo čas 1:41:40

Lipenský půlmaraton, to byl můj hlavní cíl letní běžecké sezóny. Krásný závod v přírodě na 21 km s převýšením 680 metrů ze seriálu Trail Running Cup. S přípravou jsem byl spokojený, hodně tréninků jsem odběhal v Kleťi a něco přidal v Krkonoších. Byl to můj 4. závod v 15 dnech !!! (horský Krkonošský půlmaraton 7.8 s převýšením 1000m, zvlněná desítka v KÚ 10.8., krosový závod na 12km v Boršově 13.8 a teď Lipenský půlmaraton 21.8. s převýšením 680m). A cítil jsem se výborně.

Start byl ve 14:00, na místo jsme dorazili hodinu před startem. Jelikož v předchozích dnech silně pršelo a měl jsem zprávy, že trať bude bahnitá a bude to klouzat, tak jsem si raději vzal boty se vzorkem místo lehkých bačkor Salming Speed, se kterýma jsem v pohodě odběhnul Krkonošský půlmaraton a Reuter Run. Ale mám momentálně v botníku do závodů v terénu jen Asics Gel Sonoma 6 s váhou 325 gramů a to je proti mým silničkám vážícím 250g hodně rozdíl. Na tréninky super, ale na hlavní závod sezóny, kvůli kterýmu jsem tak dřel, těžký jako prase. Naštěstí jsem po vyzvednutí čísla našel stánek Inov-8, kde půjčovaly závodníkům zdarma běžecké boty. A měli mojí velikost 44, vzal jsem nejlehčí model, co měli k mání, byl to Trailfly G 270. Super boty, v mojí velikosti váha je cca 275, při rozklusu jsem potkal ještě kluka od těch prodejců Inov-8 limoo.cz, ten mi k nim řekl další informace, že v nich dneska poběží i Ondra Fejfar (běžel v nich a závod vyhrál) a že se teď dají sehnat za dobrou cenu, protože je po sezóně a do prodeje půjde novější verze. Později jsem se bavil ještě s Jergušem a ten je letos vyměnil za ještě lehčí model 235, tak teď nevím, ale jedny z těch dvou variant určitě chci. Běželo se mi v nich skvěle.

Start byl ve 14:00, již tradičně startovala Kateřina Neumannová, v místě konání se konal sportovní festival, bylo tam spousta stánků s oblečením a vybavením pro sportovce. Dlouhou trať běželo asi 90 lidí, společně s náma startoval kratší závod na 8km, takže první dva kilometry jsem netušil, na jakém místě jsem. Trať byla malinko jiná než loni, ale myslím že to bylo jen na dvou místech jinak udělaná zatáčka, vzdálenost i nastoupané metry stejné. Od třetího kilometru jsem běžel asi na 8.místě, v seběhu ! jsem se dostal na 7.místo. Na 4. km byla občerstvovačka, trochu vody a ve výběhu na Luč jsem se zlepšil na 6.místo. Na vrcholu Luče v seběhu jsem tradičně trochu zmatkoval, je to tam džungle, popadané stromy, samá skála, kořeny a je třeba hledat díry ve skále, kudy se dá protáhnout a předbíhal mě Jerguš a po chvíli ještě další běžec, bohužel asi v půlce toho brutálního seběhu se cesta rozdvojuje a modrá turistická značka tam není žádná, on zabočil špatně vlevo do stoupání a já v té rychlosti sice tušil, že bych měl běžet vpravo dolu, ale měl jsem vypnutý mozek a běžel jsem za ním. Vraceli jsme se asi 100 metrů, ztráta tak 20-30 sekund, nic hroznýho, říkal jsem mu, že to stáhneme, že se nic nestalo, pohoda, ještě přežít bez pádu asi dvěstě metrů pekla a pak už konečně asfaltka v Loučovicích a dlouhý asi 7 km rovinatý profil trati. Dal jsem si na regeneraci sil trochu gelu, ten jsem si nesl v kapsičce, co jsme dostali ke startovnímu číslu, to se hodilo, svojí jsem si zapomněl doma.

Na té dlouhé rovinaté pasáží kolem Čertovy stěny a podél Vltavy jsem začal stahovat ztrátu na Honzu Gregora a Jerguše, pro zábavu jsem si to měřil na hodinkách na dvou místech, ztrácel jsem 29 vteřin na 13.km, pak 25 na 14. km a ve výběhu do sjezdovky na Kramolín na 16.km jsem ztrátu smazal a dotáhnul jsem se na skupinu třech běžců na 4.-6. místě. Držel jsem se za Honzou, ale pak se to zase roztrhalo. Jen pár vteřin za mnou běžel ještě Standa Fiala a tak jsem měl motivaci maximální vlastně celý závod, to mě drželo v tempu. Stezka korunami stromů na pořadí nic nezměnila, ale na konci stezky jsem doběhnul jednoho běžce (podle čísla Martin Čmelík ročník 2001), ten mi pak v seběhu utekl a bohužel mě v půlce seběhu předběhnul i skvěle běžící Standa Fiala. Tam mám pořád rezervy, musím trénovat seběhy. Takže jsem doběhnul celkově na 8. místě a 4.místě v kategorii za Standou. To mi ani tak nevadilo, poháry stejně nebyly.

Výsledný čas 1:41:40 mě potěšil neskutečně, to je prostě neuvěřitelné zlepšení o 5 minut!!! Přesně o 4 minuty a 53 vteřin. Jako věřil jsem, že se třeba dokážu zlepšit o minutu, ale 5, to je fakt masakr.

Moje výsledky na Lipenském půlmaratonu:

2022: čas 1:41:40 8.místo
2021: čas 1:46:33 7.místo
2017: čas 1:46:43 16. místo
2016: čas 1:48:51 15. místo
2015: čas 1:52:43 38. místo
2014: čas 1:58:13 60. místo

Výsledky

Celkem 5x běh 65 km, 2x posilování
Celkem za týden 6,5 hod. aktivit

4.TÝDEN

V týdnu žádné závody v plánu nemám. Chci po krátkém odpočinku ještě poladit rychlost na Birell Grand Prix (koná se příští sobotu 3.9.).

po 22.8. eliptical 15 min.
út 23.8. VOLNO …dnes úplná zdechlina, nějaká střevní viróza mě těžce potrápila
st 24.8. VOLNO jak jsem včera nemohl jíst, dnes celý den totálně bez energie, od 6 večer spánek až do rána
čt 25.8. R2km, 6×100, temp.intervaly 4x2km, V2km …tempa: 3:58-3:55-3:54-4:06 poslední dva úseky ve slejváku, čtvrtý úsek byl chvílema spíše plavání 🙂 porto horší tempo, jinak dobrý, energie je zpátky a tah v nohách slušný
pá 26.8. klus 8.5km 5:55/km + posilování 15 min.
so 27.8. R2km, 4×100, krosový závod 7.5km 3:54/km, V1km

Běh kolem středu Evropy – Lišov 4. místo čas 28:42

Vůbec jsem s Lišovem nepočítal, ale plánovaná rodinná narozeninová oslava v Nové Včelnici byla až od 16:00 hod. a v Lišově se startovalo ve 13:00, takže jsem se pokusil stihnout oboje. Lepší závod než jít běhat sám a hlavně se chci dostat do pořádné formy a vím, že tyhle kratší závody mi v tom pomáhají…takže hurá jedu. Jenom to vyhlašování kategorií jsem nějak nestihnul. Ve 12 jsem vyrazil autem do Lišova sám, odběhnul jsem závod, rychlý výkus, vracečka autem do ČB pro rodinu, osprchovat se, pak zpátky na Koníř na vyhlašování a tombolu a pak do Včelnice. Nabitý program.

Ve čtvrtek jsem odběhal velmi těžký trénink 4x2km, takže jsem šel do sobotního závodu s tím, že to bude hodně bolet. Trochu mi asi pomohla koňská mast s CBD, před závodem stehna a lýtka pěkně prokrvit, nohy mě nebolely. 🙂 Na startu byl také Honza Gregor a Jerguš Jančúch, oba mě porazili v neděli na Lipně a skončil jsem tam mimo pořadí na 4.místě, měl jsem tedy nejvyšší motivaci, prahnul jsem po odplatě :-).

Počasí bylo letní, dusno před bouřkou, cca 25°C. Trať měří necelých 8 km. Běžel jsem od startu naplno. Michal Jarolím běžel sám od startu na čele, za ním Honza Mugl, Honza Bláha a Honza Gregor. Pak další Michal, tentokrát Stach a hned za ním já. Na třetím kilometru jsme společně s Michalem předbíhali Honzu Mugla. Ten mi říkal před startem, že od června neběhá, protože má něco s achilovkou a chodí na fyzio, ale závod si nechtěl nechat ujít. Jinak bych neměl proti němu šanci. V tu chvíli tedy 5. místo průběžně, to jsem po chvíli vylepšil na 4. místo ještě před otočkou v půlce se mi podařilo předběhnout i Michala. Vracečka zpátky k rybníku na těch dlouhých rovinkách, kde je vidět daleko dopředu a dozadu, tam jsem už věděl, že třetího v pořadí Honzu Gregora nemám šanci dohnat, běžel ve dvojici s Honzou Bláhou. Tak jsem se jen snažil udržet krásné čtvrté místo, závod je zařazen do JBP. Potěšilo mě, že podle hodinek jsem běžel 5. km za 3:50, 6.km za 3:43, 7.km za 3:42 a poslední čtyřstovku v tempu 3:36. Přitom pocitově jsem to vnímal na posledních dvou km, že jsem tuhej a neběžím tempo ani pod 4 min./km. To je skvělý, asi je forma lepší, než jsem čekal.

Výsledný čas 28:42 není můj rekord, už jsem zaběhnul o půl minuty lepší čas v roce 2019.

Moje výsledky na BKSE:
2022: čas 28:42 4. místo
2021: DNS
2020: čas 28:39 5. místo
2019: čas 28:12 4. místo
2018: čas 28:52 6. místo (změna trati)
2017: čas 28:04 3. místo

Nestihnul jsem se včas vrátit na vyhlašování, tak bohužel nemám fotku za 2. místo v kategorii z kategorie, byl bych na bedně s Honzou a Jergušem. Pohár a cenu mi pak dával Martin Gazda… Stihnul jsem aspoň tombolu, vyhrál jsem dárkový koš. A hlavně, již podruhé v historii závodu se mi podařilo doběhnout na bramborovém čtvrtém místě celkově a za to jsem dostal opět pytel brambor 25kg. Doběhnout čtvrtý v Lišově se vyplatí!

Fotografie Lišov
ne 28.8. klus 8 km 6:04/km

Celkem 4x běh 42 km, 1x eliptical, 1x posilování
Celkem za týden 4,5 hod.aktivit

V tomto cyklu jsem odběhal 5 závodů, proto mám tak nízkou kilometráž. Celkem 226 kilometrů za 4 týdny, v tom hodně odběháno v tempu. Forma by měla jít nahoru.